TOBO GRUBU

TOBO Uluslararası Ticaret (Shanghia) Co, Ltd Tianda Yağ Borusu Co, Ltd

TOBO Boru Hattı Equipment Co, Ltd Huxin Paslanmaz çelik Co, Ltd

TPCO ve TISCO Boru (Tianjin) Co, Ltd. Metal Sanayi Grubu İngiltere Ltd.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerSpiral Yara Contası

316 Paslanmaz Çelik Spiral Yara Contası / Oluklu Metal Conta

Sertifika
iyi kalite Paslanmaz Çelik Dirsek satış için
iyi kalite Paslanmaz Çelik Dirsek satış için
En son satıcı derecelendirmesinde, TOBO mükemmel derecelendirmeyi kazandı, iyi, işbirliğine devam edecek.

—— Brezilya --- Aimee

ASTM A213 T9 Alaşımlı çelik boru, Kararlı kalite, iyi fiyat, mükemmel serive, TOBO GROUP güvenilir ortağımız.

—— Tayland --- Dave Mulroy

ASTM A182 F55 Süper Dubleks Flanş, Kaliteli, biz böyle! Ve zamanında teslimat süresi de, çok profesyonel.

—— ABD --- Alfaro

Ben sohbet şimdi

316 Paslanmaz Çelik Spiral Yara Contası / Oluklu Metal Conta

Çin 316 Paslanmaz Çelik Spiral Yara Contası / Oluklu Metal Conta Tedarikçi
316 Paslanmaz Çelik Spiral Yara Contası / Oluklu Metal Conta Tedarikçi 316 Paslanmaz Çelik Spiral Yara Contası / Oluklu Metal Conta Tedarikçi 316 Paslanmaz Çelik Spiral Yara Contası / Oluklu Metal Conta Tedarikçi 316 Paslanmaz Çelik Spiral Yara Contası / Oluklu Metal Conta Tedarikçi 316 Paslanmaz Çelik Spiral Yara Contası / Oluklu Metal Conta Tedarikçi

Büyük resim :  316 Paslanmaz Çelik Spiral Yara Contası / Oluklu Metal Conta

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin / Japonya / Almanya
Marka adı: TOBO/TPCO/TISCO/VALIN/METAL
Sertifika: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV
Model numarası: düz conta; yassı halka conta; yassı metal conta; grafiksiz sıkıştırılmış beyaz asbest conta, doğa

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: 0.1USD
Ambalaj bilgileri: KAT AHŞAP DURUMDA
Teslim süresi: 3-15workdays
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 3000000pcs / Yıl
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Paslanmaz Çelik Conta Model numarası: 316 paslanmaz çelik conta
Standart veya standart olmayan: Standart Standart: EN 1514-4

Oluklu Metal Conta

Oluklu metal conta traşının cıvata yüklemesinin yeterli olduğu flanş ve kafalara uygulanması için hem güvenilir hem de düşük maliyetli olduğu kanıtlanmıştır. Çalışma prensibi, bitişik malzemelerin farklı sertlik derecelerine dayanır. Sızdırmazlık etkisi, bir contanın maruz kaldığı sabit yük tarafından üretilir. Mekanik dayanım, ısıl iletkenlik, sıcaklık ve korozyon direnci gerektiren uygulamalarda kullanılırlar. Düz, tırtıklı ve oluklu tiplere sınıflandırılabilirler ve sıkıştırılabilirlik bir faktör olmadığında veya yeterli sıkma kuvveti varsa özellikle yararlıdırlar. Metal contalar daha yüksek mekanik dayanıma, daha iyi ısı transferine ve daha yüksek sıcaklıklara ve basınçlara karşı dayanıklılığa sahiptir ve bazı uygulamalarda giydirilmiş tip contalara göre avantajlar sunabilir.

Her iki tarafta yumuşak tabakalı oluklu metal contalar, yüksek sıcaklıklarda büyük çaplı baca gazı kanallarındaki düşük basınçlı uygulamalarda kullanılır. Oluklu conta kullanımı, bu uygulamalarda kullanılan büyük metal olmayan contalarla zor kullanım problemini ortadan kaldırır. gaz boruları ve vana kapakları için veya asitlerin, yağların ve kimyasalların bulunduğu her yerde uygundurlar. Daha düşük basınçlarda ve daha yüksek sıcaklıklarda kullanılabilirler.


Conta, her iki tarafında grafit folyo tabakalı paslanmaz çelikten oluklu bir metal göbek içerir. Oluklu halka, oluklu tepe üzerindeki yumuşak malzeme üzerinde yüksek sıkıştırma, düşük kesitsel difüzyonla arttırılmış üfleme emniyeti ve ayrıca gelişmiş stabilite ve kullanım sağlar.
Bu sızdırmazlık sistemi, düşük yüzey temas basıncında bile yüksek sızdırmazlık, yüksek adaptasyon ve esneklik özellikleri sunar.
İç halka ayrıca bir indirgeme iyon difüzyonunu etkiler ve grafit katmanlarının çalışma ortamını etkilemesini önler Conta, düz yüzlü, yükseltilmiş yüzlü ve erkek ve dişi yüzlü flanşlarda, daha büyük boyutlu ve özel amaçlı flanşlı bağlantılarda kullanılabilir.


Conta, her iki tarafında grafit folyo tabakalı paslanmaz çelikten oluklu bir metal çekirdek içerir. Oluklu halka, oluklu tepe üzerindeki yumuşak malzeme üzerinde yüksek sıkıştırma, düşük kesitsel difüzyonla arttırılmış üfleme emniyeti ve ayrıca gelişmiş stabilite ve kullanım sağlar.

Bu sızdırmazlık sistemi, düşük yüzey temas basıncında bile yüksek sızdırmazlık, yüksek adaptasyon ve esneklik özelliklerine sahiptir.
İç halka ayrıca bir indirgeme iyon difüzyonunu etkiler ve grafit katmanlarının çalışma ortamını etkilemesini önler Conta, düz yüzlü, yükseltilmiş yüzlü ve erkek ve dişi yüzlü flanşlarda, daha büyük boyutlu ve özel amaçlı flanşlı bağlantılarda kullanılabilir.Sytle No: RS4-VW conta, her iki tarafında kısmi grafit folyo tabakalı paslanmaz çelikten oluklu bir metal çekirdek içerir. Sızdırmazlık sistemi, RS4-VI ürünümüze dayanmaktadır ve mükemmel sızdırmazlık özellikleri içerir Kısmi örtme, sızdırmazlık yüzeyini azaltır ve böylece spesifik yüzey temas basıncını arttırır. Bu tasarım, cıvatalama kuvvetinin düşük olduğu RS4-VI'ya ve daha büyük sızdırmazlık genişliklerine sahip contalara tercih edilmelidir.

Conta, her iki tarafta grafit folyoya sahip paslanmaz çelikten oluklu bir metal göbek içerir. Oluklu halka, oluklu tepe üzerindeki yumuşak malzeme üzerinde yüksek sıkıştırma, düşük kesitsel difüzyonla arttırılmış üfleme emniyeti ve ayrıca daha iyi stabilite ve taşıma sağlar
Bu sızdırmazlık sistemi düşük yüzey teması durumunda bile yüksek sızdırmazlık sağlar, yüksek adaptasyon ve esneklik özellikleri İç halka daha fazla bir azalma difüzyonunu etkiler ve grafit katmanlarının çalışma ortamını etkilemesini önler.

Conta düz yüzlü, yükseltilmiş yüzlü ve erkek ve dişi yüzlü flanşlarda, daha büyük ebatlarda ve özel amaçlı flanşlı bağlantılarda kullanılabilir


ASME B16.5 Flanşlara Uygun Oluklu Metal Contanın (CMG) Boyutları

Çekirdek malzemesi

Maks. Sıcaklık

Paslanmaz çelik

1000-1600 ° F535-870 ° C)

Karbon Çelik

800 ° F425 ° C

Pirinç

500 ° F260 ° C

Bakır

600 ° C ° F315)

Alüminyum

800 ° F (425 ° C

Monel

1500 ° F (815 ° C

Nikel

1400 ° F760 ° C

Inconel

2000 ° F1100 ° C

Kaplama malzemesi

Maks. Sıcaklık

Oda sıcaklığında basınç

Min.Mpa (PSI)

Max.Mpa (PSI)

Esnek Grafit

500 ° C932 ° F

17 (2500

500 (72500)

Asbestsiz Levha

400 ° C752 ° F

233300

500 (72500)

PTFE

260 ° C500 ° F

172500

500 (72500)

Boyutlar DlN EN 1514-4'e Uygun Oluklu Metal Contalar

Avantajları:

1 - üstün mekanik dayanım ve termal iletkenlik

2- yüksek sıcaklıklara dayanabilir

3- Büyüklük ile ilgili neredeyse hiçbir sınırlama yoktur

4- sağlam yapı, büyük çaplarda bile stabilite sağlar ve sorunsuz kullanım ve kurulum sağlar.

Metal ve Oluklu Metal Contalar için Malzemeler:

Malzeme ASTM DIN Malzeme No.
Düşük karbonlu çelik Yumuşak demir 1,1003
Paslanmaz çelik AISI 304 1.4301
Paslanmaz çelik AISI 316 1.4401
Paslanmaz çelik AISI 321 1.4541
Paslanmaz çelik AISI 316 Ti 1.4571

Oluklu metal contanın cıvata yüklemesinin yeterli olduğu flanş ve kafalar için uygulanabilir olması için hem güvenilir hem de düşük maliyetli olduğu kanıtlanmalıdır. Çalışma prensibi, bitişik malzemelerin farklı sertlik derecelerine dayanır. Sızdırmazlık etkisi, bir contanın maruz kaldığı sabit yük tarafından üretilir. Mekanik dayanım, ısıl iletkenlik, tepe ve korozyon direnci gerektiren uygulamalarda kullanılırlar. Düz, tırtıklı ve oluklu tiplere sınıflandırılabilirler ve sıkıştırılabilirlik bir faktör olmadığında veya yeterli sıkıştırma kuvveti varsa, özellikle kullanışlıdır. Metal contalar daha yüksek mekanik dayanıma sahiptir, daha iyi ısı transferi ve daha yüksek sıcaklıklara ve basınçlara karşı dayanıklıdır ve bazı uygulamalarda kaplamalı tip contalara göre avantajlar sunabilir.

Her iki tarafta yumuşak, yumuşak katmanlı oluklu metal contalar, yüksek sıcaklıklarda büyük çaplı baca gazı kanallarındaki düşük basınçlı uygulamalarda kullanılır. Oluklu contaların kullanılması, bu uygulamalarda kullanılan metal contalarda larjen ile zor kullanım problemini ortadan kaldırır. Gaz boruları ve vana kapakları için veya asit, yağ ve kimyasal maddelerin bulunduğu her yerde uygundurlar. Düşük basınçlarda ve daha yüksek sıcaklıklarda kullanılabilirler.

Avantajları:

1 - üstün mekanik dayanım ve termal iletkenlik

2- yüksek sıcaklıklara dayanabilir

3- Büyüklük ile ilgili neredeyse hiçbir sınırlama yoktur

4- sağlam yapı, büyük çaplarda bile stabilite sağlar ve sorunsuz kullanım ve kurulum sağlar.

Metal ve Oluklu Metal Contalar için Malzemeler:

Malzeme ASTM DIN Malzeme No.
Düşük karbonlu çelik Yumuşak demir 1,1003
Paslanmaz çelik AISI 304 1.4301
Paslanmaz çelik AISI 316 1.4401
Paslanmaz çelik AISI 321 1.4541
Paslanmaz çelik AISI 316 Ti 1.4571

Oluklu metal, grafit, seramik veya PTFE tabakası ile kaplanmıştır. Sızdırmaz hale getirilecek ortamın gerekliliklerine bağlı olarak ilave bir son işlem katmanı uygulanır. Bu tür contalar daha iyi sızdırmazlık performansı ile daha elastik malzemelerin gerekli olduğu düzensiz veya çarpık sızdırmaz yüzeylerde kullanılır.

Not: Metal 0,5 mm kalınlığındadır ve oluk açıklığı contaların genişliğine bağlı olarak 3mm, 4mm veya 6mm'dir. Oluklu kalınlığı yaklaşık. Contanın boyutuna bağlı olarak 1 mm ila 1,5 mm. Oluklu metal, kalınlığı 0.5 mm, 1 mm veya 1,5 mm olan grafit, seramik veya PTFE katmanları ile kaplanabilir.

İletişim bilgileri
TOBO STEEL GROUP CHINA

İlgili kişi: joy.wang

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)