Mesaj gönder
Çin Butt Weld Parçaları Üretici

TOBO GRUBU

TOBO Uluslararası Ticaret (Shanghia) Co., LtdTianda Petrol Boru Co, Ltd

TOBO Boru Hattı Equipment Co, Ltd TPCO & TISCO Boru (Tianjin) Co, Ltd.

Haberler

March 27, 2024

ABD Bobin fiyatları

ABD Bobin fiyatları yumuşadı, plaka değerleri sabit

 

Birleşik Krallık 31 Mayıs 2017 6:34 PM
NEW YORK (Scrap Register): MEPS'e göre, ABD'deki bant fabrikası ürün fiyatları son dört haftada düştü.Yerel teslimat süreleri iki ila dört hafta arasındaBazı ABD çelik alıcıları, yerel üreticilerin ve bazı Kanada çelik üreticilerinin siparişleri güvence altına almak için malzemeyi biraz daha düşük fiyat seviyelerinde sunmaya devam ettiklerini belirtti.

Soğuk olarak yuvarlanan bobin alıcıları, sıcak bant malzemelerinde fiyat indirimleri sağladıktan sonra, yerli fabrikalardan indirimli anlaşmalar yapmayı başardılar.

Birçok ABD üreticisi, daha güçlü yabancı rekabetin ortasında siparişleri güvence altına almak için fiyatları düşürdü.Malezya ve Tayland yerli pazarda mevcuttur.

Otomobil sektöründeki talep, rekor seviyelerden olsa da yavaşladı.Teslimat süreleri beş ila yedi hafta arasındaRekabetçi fiyatlı offshore seçeneklerin eksikliği devam ediyor.

ABD'de sıcakta yuvarlanmış levha fiyatlarının yükselişi bu ay durdu, çünkü yerel değerler değişmedi.İnşaat ve enerji sektörlerinden gelen sağlıklı talep ve sıkı tedarik koşulları, fabrikaların önceki fiyat artışlarını pekiştirme girişimlerine yardımcı olabilir..

İç teslimat sürelerinin üçüncü üç aylıkta uzatılması öngörülüyor, çünkü ABD'deki birkaç plaka üreticisi bakım kesintilerini planlıyor.Ticari durumlar sonucunda açık denizde sıcakta yuvarlanan levhaların kullanılabilirliği sınırlı kalıyor.

Kaynak:Meclis üyesi


Etiketler:ABD Bobin fiyatları
İletişim bilgileri